Lietuviu kalba Anglu kalba Rusu kalba Lenku kalba

Buhalterijos paslaugos

Išlaidų valdymas ir strategijos

Buhalterinės paslaugos. Už ir prieš

 

Per pastaruosius dešimt dvylika metų buhalterinių paslaugų sektorius labai išsivystė. Šis reiškinys gana lengvai paaiškinamas. Buhalterinės paslaugos yra paklausios. Jų paklausą lėmė tai, kad įmonėms dažnai naudingiau pirkti buhalterines paslaugas negu samdyti atskirą buhalterį.

Buhalterinių paslaugų privalumai yra šie:

Mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ekonomiškiau pirkti buhalterinės paslaugas negu samdytis buhalterį. Kaip žinoma, buhalterio darbo kainą sudaro jo darbo užmokestis, Sodros ir garantinio fondo mokėjimai. Taigi ne visos įmonės gali leisti pinigų srautus darbuotojui išlaikyti. Taip pat nėra garantijos, kad apskaita bus sutvarkyta teisingai.

BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Bendrovės „Finaura“ asocijuotų įmonių grupė tvarko įmonių buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo, konsultuojame, patariame mokesčių klausimais, parengiame apskaitos politiką. Klientui pageidaujant, sutvarkome darbų saugos dokumentus, darbo sutartis, visiškos materialinės atsakomybės sutartis, pareigines instrukcijas, susitarimus tarp akcininkų, kitus įmonei reikalingus dokumentus. Kuriame įmonės strategiją ir ilgalaikę veiklos filosofiją. Mes ne tik paruošiame įmonę darbui, bet būname kartu su Jumis ir sėkmės, ir nesėkmės laiku. Todėl reikalui esant, neapsiribojame vien tik buhalterija, teikiame kompleksiškai ir kitas, ne tik buhalterines, paslaugas Jūsų verslui. Pvz.: padedame išsiieškoti skolas, parduoti, nusipirkti verslą, sujungti kelis verslus ir pan. Atstovaujame kliento interesams VMI, Sodroje, kitose institucijose, teismuose, akcininkų susirinkimuose, derybose su verslo partneriais ir kt.
UAB „Finaura“ klientams siūlo buhalterinės apskaitos paslaugas ir Lietuvos Respublikoje taikomų mokesčių išaiškinimus tiek žodžiu, tiek raštu. Konsultacijas raštu galite gauti lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Ekonominiai svyravimai. Kas tai yra?

Straipsnio aktualumas. Nagrinėjant šalių ekonomikos pasikeitimus ilguoju laikotarpiu galima pastebėti, kad valstybių ekonominė situacija cikliškai keičiasi: nuo ekonomikos klestėjimo iki nuosmukio. Tokie reiškiniai yra vadinami verslo ciklais. Verslo ciklus nagrinėjo daugelis mokslininkų, todėl atsirado daug teorijų. Šiandien tirti šias teorijas yra ypač svarbu, juolab dabartinė ekonominė padėtis kaip tik įpareigoja politikus ruošti ekonomines programas, kurių tikslais yra išvesti šalį iš nuosmukio pagyvėjimo laikotarpio link; kad tai pasisektų, reikia žinoti verslo ciklo pasikeitimų mechanizmą, t.y. verslo ciklo teorijas.

Finansinės atskaitomybės analizė

Įmonės finansiniams metams pasibaigus, parengiama metinė finansinė atskaitomybė, kurioje pateikiama informacija apie tai, kaip įmonė dirbo visus metus, tačiau šios ataskaitos neparodo verslo įmonės konkrečių stipriųjų ir silpnųjų pusių. Nedažnas finansinės atskaitomybės vartotojas gali tvirtai pasakyti, kad teisingai supranta visų įmonės ataskaitų reikšmes ir geba iš jų gauti reikiamos informacijos apie įmonės veiklos efektyvumą. Juk, pavyzdžiui, dvi įmonės, kurių skolos tiekėjams vienodos, nereiškia, kad jų įsiskolinimo laipsnis toks pat. Norint objektyviai įvertinti įmonės finansinę padėtį, yra naudojama finansinės atskaitomybės analizė.

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.