Lietuviu kalba Anglu kalba Rusu kalba Lenku kalba

UAB „Finaura“ teikia reikiamą pagalbą tiek verslui, tiek ir kiekvienam žmogui.

Mūsų teikiamas paslaugas galima suskirstyti į kelias grupes:


1.    Juridinės paslaugos (teisinės, advokato paslaugos);

Bendrovė „Finaura“ sprendžia įvairias konfliktines situacijas, ginčus, nesutarimus, kivirčus, biurokratines problemas, teikia efektyvias teisines paslaugas. Konsultuojame vietoje, atvykstame pagal Jūsų iškvietimą, atstovaujame teisme, kitoje institucijoje ar įstaigoje, dalyvaujame derybose ar konfliktų sprendime.  Galite užsisakyti teisines paslaugas internetu.


2.    Verslo ir buhalterijos paslaugos;
Teikdami verslo paslaugas, mes siekiame savo klientams pateikti konkrečius verslo sprendimus ir suteikti efektyvias paslaugas, galime pasiūlyti verslo įsteigimo, įsigijimo ar perleidimo sprendimus ir Jūsų interesų atstovavimą, siūlome buhalterinių ar kombinuotą teisinių-buhalterinių paslaugų paketą, atliekame įmonių finansinę analizę ir konsultuojame mokesčių klausimais. Atstovaujame verslo subjektams bankuose, kitose kreditų įstaigose, siūlome geriausius verslo rizikos draudimo variantus. Tvarkome ne tik įmonių personalo dokumentus,  bet ir rūpinamės verslo partnerių ir naujų rinkų paieška. Aukštą paslaugų kokybę užtikrina bendrovės „Finaura“ lankstus požiūris į verslo naujoves ir darbas su kruopščiai parinktų asocijuotų bendrovės  narių komanda.
3.    Nekilnojamojo turto paslaugos;
Bendrovė „Finaura“, vykdydama Jūsų pavedimą, parinks Jūsų norus ir įvairiausius troškimus atitinkantį būstą, sklypą ar kitokį nekilnojamojo turto objektą, padės susitarti su pirkėju dėl kainos ir su banku dėl kreditavimo, parengs būtinus dokumentus ir pirkimo procedūrą suderins su notaru. Jums pageidaujant, padėsime parduoti, išnuomoti ar išsinuomoti bet kokį nekilnojamojo turto objektą.
4.    Vertimo paslaugos.
Vertimo paslaugas teikia diplomuoti, ilgametį vertėjavimo stažą turintys vertėjai. Teikiamos pačių įvairiausių pasaulio kalbų vertimo paslaugos. Vertimų tvirtinimas biuro antspaudu, notariškai.
5.    Biuro paslaugos.
Teikiame  visas būtinas biuro paslaugas:  korespondencijos priėmimo-persiuntimo, verslo susitikimo organizavimo, Jūsų įmonės einamųjų reikalų ar „tik pašto dėžutės“ administravimo, siuntų perdavimo, Jūsų interesų atstovavimo susitikimo su trečiuoju asmeniu metu (Jums dalyvaujant arba Jūsų pavedimu Jums nedalyvaujant) ir kitos paslaugos (jeigu turite specialių ar čia neišvardintų poreikių,  nebijokite klausti, sprendimą rasime).

pradzia001

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.